Навіть за ради посмішки однієї дитини варто приїздити

Щороку на різдвяні свята ми відвідуємо онкохворих діток, якими опікується Всеукраїнський благодійний фонд «Запорука». Цьогоріч у зв’язку з карантином ми не змогли привітати діток у дитячому відділенні Національного інституту раку. 19 січня на Водохреще колектив Центру культури та мистецтв села Ходосівка відвідав маленьких пацієнтів та їх батьків у центрі реабілітації «Дача». На жаль, дітей, які знаходяться на лікуванні у лікарні, не можна відвідувати. Але, навіть за ради посмішки однієї дитини та її мами варто приїздити. Кожна така поїздка змушує переглядати певні моменти у власному житті і в черговий раз підтверджує той факт, що лише людяність спроможна врятувати людство від краху цивілізації. Центр «Дача» – це справжній дім для всіх маленьких онкопацієнтів України та їхніх родин. Цей центр – єдине місце в Україні, де родини безкоштовно живуть упродовж усього лікування разом із дітьми, і існує він лише за рахунок благодійності, без державної підтримки. За 11 років  існування «Дача» прийняла понад 1100 дітей. «Дачею» його назвали самі діти, бо для них це місце, де вони відпочивають від виснажливих лікарняних буднів… як на дачі. У черговий раз хочеться висловити безкінечну вдячність за цю благу справу президенту Всеукраїнського фонду «Запорука» Наталії Оніпко і всім співробітникам цього фонду. Дуже дякуємо за допомогу в організації нашого візиту координаторці Центру «Дача» Людмилі Пелих.

Щиро дякуємо вихованкам Центру культури та мистецтв села Ходосівка – Марії Федоренко, Мар’яні Проценко, Каті Клименко та керівникам наших студій – Оксані Гулевіч, Наталії Пономаренко, Оксані Проценко.

 

P.S. Якщо у Вашому житті Ви не разу не відчули жагучого бажання зробити від душі щось добре іншій людині, знайте – ви досі не прокинулися і живете уві сні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *