5 РОКІВ ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ СЕЛА ХОДОСІВКА

25 грудня 2021 року ЦКМ с. Ходосівка святкував свою п’яту річницю. Нам декілька разів доводилося переносити цю подію із-за карантину, але діти і їх керівники не припиняли готуватися до свята. Для нас усіх – співробітників ЦКМ, вихованців та їх батьків – це важлива подія. За ці роки заклад змінився в середі і зовні, але, головне, змінився формат його роботи. За 5 років заклад культури села Ходосівка перетворився із звичайного сільського клубу на багатофункціональний культурний простір. Кількість щорічних заходів збільшилася у 5 разів, кількість клубних формувань виросла у 4 рази, а чисельність відвідувачів клубних формувань зросла у 3,5 рази. Діти, які займаються у ЦКМ, мають можливість кожного дня відвідувати одразу декілька студій з різних видів мистецтва і відпочивати з цікавими книжками у затишній бібліотеці. Щороку понад 60 наших вихованців беруть участь у міжнародних і всеукраїнських фестивалях і конкурсах, де успішно представляють свою громаду. Усі ці роки роботу нашого закладу всебічно підтримував і продовжує підтримувати сільський голова Микола Леонідович Пянчук. Від усього нашого колективу і батьків наших вихованців висловлюємо вдячність голові Феодосіївської громади за щиру любов до мистецтва і підтримку розвитку культури в селі Ходосівка і в новій громаді.

Велика вдячність усім педагогам, які щодня вкладають часточку своєї душі у своїх вихованців. Спасибі нашим технічним працівникам, завдяки яким ми завжди маємо охайну прибудинкову територію і чисті приміщення, що створює додатковий комфорт для занять. Дякуємо нашій найкращій завідуючій бібліотекою Любов Лаврентіївні, яка з любов’ю дбає не тільки про бібліотеку, але і про унікальний музей старожитностей нашого села.

Щира дяка гостям нашого свята – директору Ходосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ярошенко Наталії Василівні та заступнику директора Попрійчук Наталії Петрівні. Усі ці роки наші заклади пліч о пліч працюють, щоб у дітей нашого села були можливості розвивати свої творчі здібності.

У цьому році наш Центр культури та мистецтв разом із закладами культури інших сіл «влився» у велику культурну родину Феодосіївської громади. Хочемо висловити щиру вдячність нашим колегам – керівникам і працівникам цих закладів та їх вихованцям, які приїхали привітати нас із сіл: Лісники, Хотів, Рославичі, Гвоздів, Іванковичі.

З Днем народження, Центр культури та мистецтв села Ходосівка!

Відеозапис концерту на нашому каналі https://www.youtube.com/watch?v=NPMePpAyZ_k&t=2623s

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *