ДОЛАЄМО НОВІ ВЕРШИНИ

Хто хоч раз спробував долучитися до атмосфери фестивалю, уже не зможе залишитися осторонь цього прекрасного дійства, де зустрічаються люди, закохані у певний вид мистецтва. Такі форуми – це простори для творчого спілкування, це враження та емоції, які потрібні для кожного артиста. Участь у фестивалях сприяє формуванню естетичного смаку, стимулює учасників фестивалів розвивати свої творчі здібності. Керівники колективів мають можливість поспілкуватися з колегами з різних куточків України, і навіть з інших країн, дізнатися про нові тенденції у тому чи іншому виді мистецтва. Такі контакти надихають прагнути до подальшого професійного росту як керівників колективів, так і їх вихованців.

10 жовтня 2021 року учасниці ансамблю-студії «Тріумф» брали участь у міжнародному фестивалі-конкурсі талантів «Gold Star Fest» і отримали такі результати:

Ансамбль «Тріумф» – призер 1-го ступеню. Склад ансамблю – Таїсія Мартинів, Надія Кур’янова, Вероніка Бикова, Світлана Цюцяк.

Катерина Клименко і Влада Вайтюк – призери 2-го ступеню;

Таїсія Мартинів – бронзовий призер;

Надія Кур’янова – призер 2-го ступеню.

Дякуємо керівнику ансамблю-студії «Тріумф» Оксані Проценко за цей успішний виступ Ваших вихованок! Спасибі дівчатам за любов до пісні і прекрасні результати! Пишаємося Вами і бажаємо подальших успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *