КОНЦЕРТ ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня у селі Хотів відбувся святковий концерт колективів Центру культури Феодосіївької громади. Так сталося, що тридцяту річницю незалежності нашої країни ми святкуємо в перший рік народження нашої громади. Як відомо, перший рік завжди складний для будь якої організації. Але нам вдалося організувати чудову команду. На сцені виступали більше п’ятидесяти виконавців з різних сіл нашої громади. Звучали народні і сучасні українські пісні у виконанні вокальних і хорових колективів Ходосівки, Лісників, Гвоздова та вокально-інструментального гурту села Лісники. Вихованці театральної студії села Хотів декламували вірші українських поетів. Іванковичівська школа мистецтв підготувала музичні номери. Поважною гостею свята була пані Надія Іванівна Лук’яненко, дружина автора Акту незалежності України, Героя України Левка Григоровича Лук’яненка.

Незважаючи на дощ, разом з глядачами ми всі створили теплу дружню атмосферу і протягом трьох годин насолоджувалися щирими виступами найдорожчих артистів, адже на сцені виступали лише аматорські колективи Феодосіївської громади, у яких займаються наші діти, батьки, друзі, або сусіди.

Велика вдячність всім учасникам святкового концерту, а також всім, хто був активно задіяний в його організації. Цей концерт відбувся завдяки злагодженій багатоденній роботі фахівців Центру культури Феодосіївської громади і відділу гуманітарного розвитку Феодосіївської сільської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *