СВЯТО ІВАНА КУПАЛА У КРУГЛИКУ

7 липня 2021 року у Феодосіївській громаді в селі Круглик відбулося надзвичайно колоритне народне дійство. Молодь, діти і дорослі  разом святкували Івана Купала. Свято проходило на березі неймовірно мальовничого озера і було наповнено потужною енергетикою, яку відчували усі присутні. Протягом заходу проводилися традиційні майстер класи з плетіння вінків, виготовлення пташок, смолоскипів та вишневих качанів. Усі присутні мали можливість покататися на човні. Діти розважалися на купальській гойдалці. Дівчата наряджали купайлицю і пускали вінки у воду, а хлопці видобували «живий» вогонь. Колективи Центру культури Феодосіївської громади підготували святковий музично-театралізований концерт, на якому звучали купальські пісні і поезія про кохання під супровід фортепіано. З привітальним словом виступив голова Феодосіївської громади Микола Пянчук. Керівництво громади частувало всіх присутніх рибною юшкою і чаєм з купальськими травами. На завершенні свята молодь стрибала через купальський вогонь і танцювала на етно-дискотеці із DJ Galatar.

Дякуємо всім, хто завітав на це прекрасне свято! На заході була майже тисяча людей і всі отримали чудові враження від проведеного часу і спілкування на природі.

Над організацією і проведенням свята працювала чудова команда фахівців від Центру культури Феодосіївської громади і Відділу гуманітарного розвитку Феодосіївської сільської ради. Висловлюємо вдячність нашій колежанці Мирославі Вертюк, фахівцю з етнографії за професійну режисуру і ведення заходу! Дякуємо нашим гостям – майстрам народного мистецтва, які проводили майстер класи і діджею Galatar! Спасибі керівникам наших творчих колективів, які підготували концертні номери і прикрасили місце проведення свята, а також звукорежисерам! Також хочемо подякувати за дружню допомогу пожежникам Феодосіївської громади!

Бажаємо, щоб цей день додав усім здоров’я і натхнення!

Заставка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *