ПЕРШИЙ ФОРУМ МОЛОДІ ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

27 червня 2021 року до Дня молоді у надзвичайно мальовничому селі Гвоздові на березі озера був проведений перший форум молоді Феодосіївської громади. Більше 30 молодих людей віком від 14 до 35 років з усіх сіл нашої громади зібралися, щоб познайомитися і поділитися питаннями, які турбують молодь сьогодні. Від спікерів, які виступали на форумі, учасники дізналися про молодіжний рух і молодіжні організації, які існують в Україні та у світі, про досвід Української академії лідерства. Учасники форуму взяли участь у тренінгах, які допомогли ближче познайомитися і спільно визначити найактуальніші проблеми молоді у нашій громаді та запропонувати шляхи їх вирішення.

У форумі взяли участь  голова Феодосіївської громади Микола Пянчук, заступник голови Максим Білоусенко та секретар Феодосіївської сільської ради Анатолій Походня. Спілкуючись з керівництвом громади учасники форуму мали можливість задавати питання, які хвилюють молодь громади, та отримати інформацію про громадський бюджет громади, який може буди одним з інструментів для реалізації громадських ініціатив, у тому числі молодіжних.

Завершенням форму стала концертна програма від вокально-інструментального колективу «Бергамот» Центру культури с. Лісники та ансамблю-студії «Тріумф» Центру культури та мистецтв с. Ходосівка.

Дякуємо всім учасникам форуму за активну життєву позицію та бажаємо вдалих ініціатив!

Висловлюємо окрему подяку керівництву ТОВ «Хвиля» і адміністрації озера «Карпич» села Гвоздів за надану можливість провести перший форум молоді Феодосіївської громади в такому прекрасному місці! Упевнені, що аура озера буде сприяти подальшому успішному розвитку молодіжного руху в нашій громаді ))

Організатори форуму:

Відділ гуманітарного розвитку Феодосіївської сільської ради

http://fds.osv.org.ua/

Комунальний заклад Феодосіївської сільської ради «Центр культури Феодосіївської громади»

http://www.ckmhodosivka.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *