СВЯТО ДИТИНСТВА У ФЕОДОСІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ

1 червня 2021 року у День захисту дітей ми уперше разом Феодосіївською громадою провели яскраве свято для наших діток в селі Лісники. Надзвичайно приємно було приймати у гостях наших близьких сусідів з Козинської та Обухівської громад – у святі брали участь діти з Великодмитровицького ліцею та дитячої школи мистецтв м. Обухова. Приємно і радісно було бачити щасливі дитячі обличчя і посмішки їх батьків )

Протягом свята діти демонстрували свої творчі роботи на мистецькій виставці, грали у традиційні народні ігри, брали участь у творчих майстер класах та конкурсі малюнку на асфальті, разом завершили унікальну картину-мозаїку з пластикових кришечок, допомагали Кжум’яці перемогти Змія, танцювали на веселій дискотеці. Всі учасники свята мали можливість сфотографуватися біля тематичної фото зони, яку прикрашали ексклюзивні ляльки від студії вишиття Хотівського Центру культури. Кожна лялька демонструє стрій сіл Київської області, у тому числі сіл Феодосіївської громади. Але, найголовнішою подією дня став зірковий дитячий концерт, в якому взяли участь більше 80 дітей! Завершенням цього дня став святковий фейєрверк.

Дякуємо всім учасникам свята – діткам, батькам, керівникам дитячих колективів, керівникам і працівникам закладів культури та освіти! Висловлюємо подяку за допомогу і підтримку в організації цього заходу особисто голові Феодосіївської громади пану Миколі Пянчуку, начальнику відділу гуманітарного розвитку Феодосіївської сільської ради пану Миколі Нерушу та директору комунального підприємства «Ходосіївське» пані Людмилі Брюховій. Окрема подяка родині Дриженків за транспортну підтримку. Велике спасибі за надані ексклюзивні призи Олексію Степанову – відомому скульптору-художнику, автору Жирафа, який є символом Київського зоопарку. Переможці конкурсу малюнку на асфальті отримали у подарунок оригінальні копії цього жирафа.

Разом ми змогли подарувати дітям прекрасне свято!

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *