ШЕВЧЕНКО НАС ОБ’ЄДНУЄ

6 березня 2021 року у Центрі культури та мистецтв села Ходосівка відбувся перший огляд-конкурс читців ім. Тараса Шевченка Феодосіївської громади. Наші села об’єднує спільна історично-культурна спадщина. Але головне, наші села багаті на талановитих людей. Тому, надзвичайно приємно було бачити так багато юних шанувальників поезії Шевченка і творів інших українських авторів. Цей конкурс проводився як відбірковий етап обласного огляду-конкурсу читців ім. Тараса Шевченка, який відбудеться 27 березня. Ми вітаємо Супрович Ганну (Іванковичівська школа мистецтв), яка отримала гран-прі нашого конкурсу і тепер буде представляти Феодосіївську громаду на конкурсі читців Київської області.

На наш конкурс подали заявки 24 виконавці із сіл: Лісники, Гвоздів, Хотів, Круглик, Іванковичі, Ходосівка.

Диплом учасника конкурсу за І місце отримали:

– Тархуні Діана, 6 років, Центр культури с. Лісники;

– Краснощок Анна, 12 років, Іванковичівська школа мистецтв;

– Краснощок Ігор, 14 років, Іванковичівська школа мистецтв;

– Мартинів Таїсія, 16 років, Центр культури та мистецтв с. Ходосівка.

Диплом учасника конкурсу за ІІ місце отримали:

– Сафроненко Арсеній, 10 років, Центр культури с. Хотів;

– Копиця Ірина, 14 років, Центр культури с. Хотів;

– Мельникова Анна, 14 років, Лісниківська ЗОШ І-ІІІ ст.;

– Місніченко Микола, 16 років, Лісниківська ЗОШ І-ІІІ ст..

Диплом учасника конкурсу за ІІІ місце отримали:

– Пасько Ольга, 12 років, Гвоздівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ЗДО»;

– Макійчук Аліна, 10 років, Центр культури та мистецтв с. Ходосівка;

– Хрипун Меланія, 12 років, Ходосівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

– Цюцяк Світлана, 15 років, Ходосівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Голова журі огляду-конкурсу читців ім. тараса Шевченка Феодосіївської громади:

– Жигінас Тетяна Володимирівна, професор кафедри теорії та методики постановки голосу факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова, кандидат педагогічних наук, лауреат міжнародних конкурсів і член журі міжнародних конкурсів.

Члени журі:

– Пянчук Микола Леонідович, голова Феодосіївської громади;

– Неруш Микола Васильович, начальник відділу  гуманітарного розвитку Феодосіївської сільської ради, депутат Феодосіївської сільської ради, голова постійної депутатської комісії з соціально-гуманітарних питань;

–  Костильов Дмитро Борисович, директор Комунального закладу «Іванковичівська школа мистецтв», керівник методичного об’єднання викладачів театрального жанру шкіл мистецтв Київської області, керівник зразкового аматорського театрального колективу «АССОЛЬКА», режисер, актор театру та кіно, телеведучий;

– Клименко Анна Анатоліївна, директор Комунального закладу Феодосіївської сільської ради «Центр культури Феодосіївської громади».

Хочемо висловити велику гордість за дітей, які приймали участь у конкурсі. Ми пишаємося тим, що у своєму насиченому навчанням житті ці діти знайшли можливість присвятити час для вивчення творів Тараса Шевченка та інших українських авторів, творів, в яких піднімаються дорослі питання. Саме на таких дітей покладає свою надію наша громада і нація.

Також висловлюємо вдячність батькам конкурсантів, педагогам, керівникам закладів культури та директорам шкіл, які приймали активну участь в підготовці дітей до конкурсу. Дякуємо учасникам концертної програми, яка відбулася по завершенню конкурсу, та керівникам вокалістів за створення святкової і теплої атмосфери.

Окрема подяка нашій гості, голові журі Жигінас Тетяні Володимирівні. Велике спасибі за підтримку в організації конкурсу голові Феодосіївської громади Миколі Леонідовичу Пянчуку.

Бажаємо Ганні Супрович, володарці гран-прі нашого конкурсу, перемоги у огляді-конкурсі читців ім. Тараса Шевченка Київської області!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2