ПРОЯВЛЯТИ ЛЮДЯНІСТЬ ПРОСТО

Брак людяності – це головна проблема сучасної цивілізації, від якої ми всі страждаємо. Хвороби, війни, голод, зіпсована екологія – результат відсутності людяності в сучасному світі. Такого предмету не має у школі, такої дисципліни не викладають у ВУЗах. Цьому навчає саме життя.

Не буду багато розповідати про давню історію нашого знайомства з Всеукраїнським благодійним фондом «Запорука», це не важливо. Важливо те, що ми змогли передати естафету благодійності, яку започаткувала Наталія Оніпко, президент фонду «Запорука», іншим людям, перед усім, нашим вихованцям, які займаються у Центрі культури та мистецтв села Ходосівка. Щороку на різні свята ми відвідуємо онко хворих діток, якими опікується фонд «Запорука». І кожного разу задовго до поїздки наші вихованці запитують, коли буде наша наступна поїздка. Я дуже цьому радію, адже це свідчить про те, що нам вдалося посіяти у серця дітей зерно турботи і співчуття до інших, кому потрібна підтримка.

Цього разу у зв’язку з карантином ми не змогли привітати діток у дитячому відділенні Національного інституту раку. Але ми побували у центрі «Дача». Центр «Дача» – це справжній дім для всіх маленьких онкопацієнтів України та їхніх родин. Цей центр – єдине місце в Україні, де родини безкоштовно живуть упродовж усього лікування разом із дітьми. За 11 років  існування «Дача» прийняла понад 1100 дітей. «Дачею» його назвали самі діти, бо для них це місце, де вони відпочивають від виснажливих лікарняних буднів… як на дачі. На жаль, під час нашого візиту багато дітей були у лікарні на процедурах. Але у центрі залишилися їх батьки, які страждають не менше за своїх діток і дуже потребують позитивних емоцій. Наші вокалістки під керівництвом Оксани Проценко трохи поспівали традиційних народних і сучасних пісень, які співають на новорічні свята, а майстрині з рукоділля і петриківського розпису Оксана Гулевіч і Наталія Пономаренко допомогли діткам та батькам зробити свої власні шедеври. Зустріч пройшла дуже тепло. Був добрий гумор і дружні розмови. Ми домовилися про наступну зустріч перед Днем святого Валентина.

Дуже дякуємо за допомогу в організації нашого візиту координаторці Центру «Дача» Людмилі Пелих та менеджеру з комунікації Ірині Сахно.

 

P.S. Якщо у Вашому житті Ви не разу не відчули жагучого бажання зробити від душі щось добре іншій людині, знайте – ви досі не прокинулися і живете уві сні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2