КРУТИ – УКРАЇНСЬКИЙ ФЕНОМЕН

Надзвичайно важливо завжди пам’ятати ті події і тих людей, завдяки яким ми сьогодні живемо у своїй незалежній країні. Це важливо з точки зору збереження самоідентичності нашої нації. Але, перед усім, це важливо з точки зору людяності.

29 січня 2021 року ми зібралися разом із старшокласниками Хотівського ліцею ім. Левка Лук’яненка, щоб згадати тих, хто віддав своє життя за незалежність України під Крутами у далекому 1918 році. На цю зустріч був запрошений Микола Ляхович, експерт з національно-патріотичного виховання, який був організатором створення і начальником відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України. Від пана Миколи діти почули не просто лекцію. То була потужна, змістовна і зворушлива розповідь про події в Україні 1917-1918 років, про паралелі у подіях, які спостерігаються під час Другої світової війни, революції Гідності та війни на Донбасі.

Крути – це не просто знакова подія в історії нашого народу. Це – феномен, який демонструє перемогу сили волі і духу над страхом і рабством. Це – також феномен культорологічний, адже битва під Крутами знайшла широке відображення в поезії, прозі та живописі.

Дякуємо за організацію і підтримку у проведенні цієї зустрічі завідувачу Хотівського Центру культури Валерію Гладунцю і директору Хотівського ліцею Наталії Неруш. Велика вдячність пану Миколі Ляховичу за його надзвичайно важливу місію – передавати дітям знання про героїчну історію нашої Батьківщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2