ПЕРШИЙ СПІЛЬНИЙ КОНЦЕРТ КОЛЕКТИВІВ ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

7 грудня 2020 року у нашій громаді відбувся перший спільний захід, який організували і провели заклади культури: села Ходосівка, села Хотів, села Лісники та села Іванковичі. Разом ми вітали з Днем місцевого самоврядування депутатів Феодосіївської сільської ради, керівників і працівників органів місцевого самоврядування Феодосіївської ОТГ.

Виконуючи умови карантину ми представили невелику кількість номерів, але зуміли продемонстрували майже усі жанри сценічного мистецтва, які розвиваються у наших закладах культури – вокал естрадний і народний, сольний і в ансамблі, класична жива музика, хореографія і театральне мистецтво.

Висловлюємо велику вдячність директорам закладів культури та учасникам цього концерту за чудове свято – дітям, дорослим виконавцям і керівникам колективів, які від щирого серця дарували присутнім своє мистецтво і створили атмосферу добра і єдності. Адже мистецтво і культура усіх нас єднають своєю історичною глибиною.

Бажаємо депутатам, керівникам і працівникам органів місцевого самоврядування плідної роботи не тільки у напрямку покращання матеріального благополуччя мешканців наших сіл. Фахівці культурної галузі нашої громади готові співпрацювати з кожним, кому не байдужі культурні і духовні цінності громади.

Тож, вдалого старту нашій новій спільноті – Феодосіївській об’єднаній територіальній громаді!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2