ПЕРША ЗУСТРІЧ ДІЯЧІВ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВА ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ ОТГ

14 вересня 2020 року у Центрі культури та мистецтв села Ходосівка відбулася перша зустріч фахівців культурної галузі і майстрів мистецтва, які представляли села, що увійшли до складу Феодосіївської ОТГ. Наше знайомство розпочалося з музичного привітання від вокального ансамблю «Тріумф» ЦКМ с. Ходосівка. Дівчата заспівали гостям українську народну пісню «Зеленеє жито зелене» і ми усі із задоволенням її підхопили. На зустрічі виступали директор мистецької школи, директори будинків і центрів культури, завідуючі сільських клубів, а також викладачі і керівники студій цих закладів. У наших селах наразі працює: школа мистецтв і будинок культури у Іванковичах, сільські клуби у Рославичах і Круглику, будинок культури у Лісниках, Центр культури у Хотові, Центр культури та мистецтв у Ходосівці. Це дуже непоганий потенціал, тому спілкування було надзвичайно цікавим. Також розповіли про свою діяльність керівники і учасники хорових колективів та майстри народної творчості, які завітали з Гвоздова, Хотова і Ходосівки. Усі виступаючі розповідали здебільшого про свій досвід і можливості, але не оминули і проблемних питань, про які необхідно знати, щоб у подальшому вибудувати правильну стратегію розвитку культурної галузі нашої громади.

В результаті нашої зустрічі було прийнято рішення про організацію спільного дистанційного митецького фестивалю «Будемо знайомі!». Фестиваль буде проведений до 14 жовтня 2020 року, коли святкують День козацтва і захисника України та свято Покрови. Отже попереду очікує цікава робота над першим спільним культурним проектом!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2