КОНЦЕРТ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня 2020 року на відкритому концертному майданчику ЦКМ с. Ходосівка було по-родинному тепло – ми разом відзначали 29 річницю незалежності нашої країни. За традицією святковий захід розпочався з церемонії підняття прапора України. Присутні із вдячністю аплодували воїнам АТО, яким було надано почесне право підняти державний прапор нашої країни: Василю Оніщенко, Олексію Гордієнко, Тофіку Зейналову.

Дуже приємно було бачити на святі усміхнені обличчя наших постійних глядачів і нових гостей, які завітали до нас із сусідніх сіл. Адже ми так давно не зустрічалися усі разом на заходах нашого ЦКМ. На жаль, у зв’язку з карантином, цього дня ми не змогли провести масштабне свято з розвагами і майстер класами. Але нам дуже хотілося, щоб у цей важливий для кожного українця день звучала українська музика і лунали українські пісні, щоб усі бажаючі могли їх підспівувати, щоб любов’ю і добротою наповнилися серця усіх, хто завітав до нас у гості. Нам так хотілося подарувати всім гарний настрій. Тому, на цей концерт ми запросили наших добрих давніх друзів – артистів Національної філармонії України, з якими також співали юні вокалістки ансамблю «Тріумф» Центру культури та мистецтв села Ходосівка.

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам концерту:

– заслуженій артистці України – Валентині Матюшенко;

– заслуженому артисту Автономної республіки Крим – Анатолію Юрченко;

– ансамблю народної музики «Дивограй» під керівництвом заслуженого артиста України Вадима Чорнокондратенка;

– ведучій програми, майстру художнього слова Наталії Насікан;

– нашім дзвінкоголосим дівчатам з вокального ансамблю «Тріумф» під керівництвом Оксани Проценко.

Велика вдячні нашим талановитим декораторам Оксані Гулевіч та Наталії Пономаренко за прекрасне оформлення сцени, яка стала фото зоною на нашому святі.

Спасибі усім глядачам за щирі емоції і теплі овації, за те, що знайшли час разом з нами відзначити головне свято нашої країни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2