«МРІЇ МОГО ДИТИНСТВА»

Вітаємо діток з Міжнародним днем захисту дітей!

Пропонуємо переглянути слайд-шоу дитячих робіт, у яких маленькі фантазери ЦКМ с. Ходосівка висвітлили свої мрії. https://youtu.be/KBml1bIoV28

Дорогі дітки! Спасибі усім, хто приготував роботи до виставки! Ви і Ваші мрії – найдорожче, що є у дорослих. Фантазуйте якомога частіше. Нехай Ваші мрії будуть щирими, незвичайними, сміливими, а ми – дорослі – будемо допомагати Вам втілювати Ваші мрії у життя!

Несподіваний конкурс.

До Міжнародного дня захисту дітей, який святкується 1 червня, вихованці прикладних студій ЦКМ с. Ходосівка підготували виставку своїх робіт на тему «МРІЇ МОГО ДИТИНСТВА». Вийшла справжня країна фантазій, у якій маленькі фантазери продемонстрували свої дитячі мрії, застосовуючи різноманітні техніки прикладного мистецтва. Нас так вразила щира дитяча уява і винахідливість щодо матеріалів, які діти застосовували під час виготовлення своїх поробок, що ми вирішили провести конкурс на «кращу мрію». Роботи представили діти віком від 3 до 12 років, які займаються у колективах ЦКМ:

– студія хенд-меду «Креативні ходосівці» – керівник Оксана Гулевіч;

– гурток паперової пластики «Фантазія» – керівник Олександр Уколенко;

– майстерня художнього дизайну «Магія кольорів» – керівник Наталія Пономаренко.

Під час вибору кращих робіт ми виділяли оригінальність мрії, складність техніки та брали до уваги вік дитини. В результаті обговорення переможцями стали:

Хилевич Віка, 10 років з мрією про принцесу-чарівницю;

Шостак Марго, 10 років з мрією про красу навколишнього світу;

Сергейко Катерина, 12 років з мрією відвідати тропічні країни;

Гулевіч Карина, 5 років з мрією поплавати разом з дельфінами;

Дашковська Саша, 4 роки з мрією про єдинорога;

Корнієнко Денис, 12 років з мрією про гітару;

Самойленко Платон, 8 років з мрією побувати у космосі на автомобілі.

Вітаємо переможців! Бажаємо діткам ніколи не переставати мріяти і упевнено рухатися до своєї мрії! У подарунок мрійники-переможці отримують солодкі сувеніри – ексклюзивні шоколадки від ЦКМ с. Ходосівка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2