ШЕВЧЕНКО НАС ОБ’ЄДНУЄ

9 березня 2020 року у Центрі культури та мистецтв села Ходосівка відбувся концерт до Дня народження Тараса Шевченка – українського поета, мислителя, художника.  Напевне, не знайдеться жодної людини в Україні, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок його «Кобзаря». Творчість цього поета можна критикувати, можна ставитись до неї з великою любов’ю. У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого. Існують різні думки та інтерпретації його творчості, але всі сходяться на тому, що витоки її знаходять в українській народній поезії. Тому 9 березня на сцені Центру культури та мистецтв села Ходосівка звучали народні пісні і пісні на слова Т. Шевченака.

Концерт виявився незвичайний тому, що уперше на нашій сцені разом виступали професійні артисти Національної філармонії України та юні вокалістки і вихованці студії сценічної мови та акторської майстерності ЦКМ с. Ходосівка. У такий спосіб ми підкреслили, що творчість Шевченка невмируща – вона передається з покоління у покоління, і прекрасна як у виконанні професіоналів, так і аматорів, це справжній скарб нашого народу.

Висловлюємо вдячність нашим гостям і добрим друзям, які уже не вперше приїжджають до Ходосівки з концертною програмою – ансамблю народної музики «Дивограй» і неперевершеній співачці, лауреату міжнародних конкурсів Каріні Кондрашевській, а також артисту Національної філармонії, лауреату міжнародних конкурсів Роману Смоляру та майстру художнього слова Наталії Насікан. І, звичайно, велике спасибі нашим діткам, які виступали на концерті, та їх керівнику Оксані Проценко. Концерт дійсно вразив глядачів щирістю виконання і прекрасним звучанням голосів та музичних інструментів. Сподіваємося, що всі присутні отримали приємні враження і позитивні емоції )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2