НАМ 3 РОКИ !

30-го листопада 2019 року наш Центр культури та мистецтв святкував свій третій День народження. ЦКМ – невеликий культурний заклад, який знаходиться в сільській місцевості. Але він став для дорослих людей місцем натхнення і душевного відпочинку, а для дітей – справжньою казкою, де кожна дитина може спробувати себе у різних амплуа. Більшість дітей тут займається у декількох студіях. Таким чином, дитина кожного дня може розвивати свої таланти у різних видах мистецтва. Для нас це свято – велика подія. Кожний рік до дня народження ЦКМ ми готуємо нову виставку робіт наших прикладних студій і нові номери для концерту. У цей день ми підводимо підсумки наших досягнень за рік. У минулому навчальному році наші вихованці неодноразово брали участь у фестивалях і конкурсах. Біля 60 дітей з різних студій ЦКМ прийняли участь у 7 міжнародних фестивалях і одному районному. 20 дітей їздили на фестиваль у Болгарію. Ми вважаємо, що наші вихованці – це авангард нашої громади. Саме такі діти несуть славу про свій краї і творять історію своєї держави. І як прекрасно, що кожного року склад наших студій поповнюється новими дітками. Також кожного року з’являються нові студії. Цей рік – не став виключенням. У цьому навчальному році до нас прийшло біля 40 нових діток і з’явилося 4 нових студії. Ми намагаємося створювати такі умови для занять і проводити такі заходи, щоб діти і дорослі до ЦКМ тягнулися, а без нього сумували. І нам дуже приємно, що у цьому бажанні ми маємо чудову підтримку сільського голови Пянчука Миколи Леонідовича. Багато за 3 роки зроблено у напрямку оновлення матеріально-технічної бази нашого закладу. Завдяки нашим спільним зусиллям ЦКМ став справжнім культурно-просвітницьким закладом з гарною репутацією серед місцевих мешканців та жителів сусідніх сіл.

Пропонуємо переглянути відеорепортаж про Центр культури та мистецтв с. Ходосівка, який підготували наші вихованці до 3-го дня народження ЦКМ. https://youtu.be/45Lu9gvNa1g

ВИСТАВКА РОБІТ ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД ПРИКЛАДНИХ СТУДІЙ.

Ми пишаємося нашими прикладними студіями, це – широка палітра робіт, які роблять наші вихованці своїми руками. 30-го листопада на Дні народження нашого Центру культури та мистецтв усі прикладні студії не тільки продемонстрували виставку робіт своїх вихованців, але також протягом двох з половиною годин проводили майстер-класи, на яких кожен бажаючий зміг власноруч створити сувенір на згадку про наше свято. Висловлюємо вдячність керівникам цих студій: Уколенко Олександру, керівнику студії паперової пластики, Гулевіч Оксані, керівнику студії хенд-мейду та Пономаренко Наталії, керівнику майстерні художнього дизайну за любов до мистецтва і щире бажання передавати свою майстерність іншим.

ЯСКРАВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЦКМ

До Дня народження ЦКМ ми завжди готуємо концертну програму, в якій беруть участь діти різного віку, і які займаються в різних студіях. Цей концерт став вечором справжніх прем’єр. Усі колективи, які брали участь у концерті, підготували нові номери, навіть, за участю наших гостей з Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва – народного художнього колективу, джаз-бенду «Крок». Висловлюємо вдячність його керівникам Олександру та Валентині Михайловим за участь у нашому святі. Велике спасибі за відданість свої справі і любов до дітей керівникам наших студій, які підготували своїх вихованців до концерту і самі брали участь у концерті: Оксані Проценко, керівнику вокального ансамблю «Тріумф» і студії сценічної мови та акторської майстерності «Веселка»; Надії Телічук, керівнику студій сучасних танців «Лілея» і бальних танців «Старт»; Данилу Калашнику, керівнику нової музичної студії гри на гітарі «Віртуоз».

Повну версію святково концерту можна переглянути на нашому каналі в youtube https://youtu.be/ZqjXzZ_2D1c

УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ НАШИХ ВИХОВАНЦІВ.

Знаєте, друзі, як складно дорослим обирати найкращих серед дітей. Ми довго радилися, яким чином зробити цей відбір і вирішили відійти від традиції визначати дітей лише за їх успіхи на конкурсах. Нам було дуже важливо оцінити їх людські якості, адже культура покликана, перед усім, виховувати у людини такі якості, які допомагають їй стати особистістю. Зазвичай дітям, які займаються мистецтвом, подяки вручають за творчі успіхи. Ми також відмітили індивідуальні досягнення наших вихованців, але подяки вручалися перед усім за такі якості як:

– бажання робити навколишній світ прекрасним і допомогти всім, хто поруч;

– широку гаму кольорів у серці і душі;

– наполегливість і пунктуальність;

– високу відповідальність;

– креативність і фантазію;

– широкий погляд на навколишній світ;

– вміння дарувати радість;

– виручку і підтримку колективу

та ін. прекрасні людські якості.

Від кожної студії було подано 2-3 кандидатури. Всі кандидати отримали подяки від директора ЦКМ, а дитина, яка найчастіше була відзначена керівниками студій, отримала статус «Особистість ЦКМ-2019». Таким чином, весь минулий навчальний рік виявився конкурсом на кращу особистість ЦКМ. У цьому році «Особистістю ЦКМ» стала Тишкова Іванна. Керівники чотирьох студій запропонували вручити їй подяку: керівник студії хенд-мейду Оксана Гулевіч, керівник студії сучасних танців Надія Телічук, керівник студії паперової пластики Олександр Уколенко та керівник спортивно-хореографічної студії Анна Клименко. Вітаємо Іванну Тишкову і дякуємо її батькам за виховання у своєї дитини активної життєвої позиції!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2