ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24-го серпня 2019 року ми разом святкували 28-му річницю незалежності нашої країни. Біля Центру культури та мистецтв села Ходосівка у цей день було весело і по-родинному тепло. Прекрасні майстер класи організували і провели керівники наших прикладних студій Оксана Гулевіч та Олександр Уколенко, разом з ними усі бажаючі могли створити власноруч оберіг для своєї домівки. Малеча отримала задоволення у естафетах і різних конкурсах, де можна було виграти смачні призи від ЦКМ, а учасники святкового концерту порадували присутніх новими піснями. Дякуємо депутату Ходосівської сільської ради Валентині Володимирівні Ключинській за слова привітання і прекрасний спів. Висловлюємо вдячність за щирі емоційні виступи талановитим дівчатам, які виховуються у Центрі культури та мистецтв села Ходосівка і в Ходосівській загальноосвітній школі. І особливо хочеться подякувати викладачам з вокалу Оксані Проценко і Олені Косминій за професійну підготовку наших юних вокалісток та виховання у них любові до української пісні.

Ще раз вітаємо всіх з Днем незалежності нашої країни! Бажаємо всім міцного здоров’я і мирного сонячного неба над головою!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2