НАШ ПЕРШИЙ ВИСТУП ЗА КОРДОНОМ НА ФЕСТИВАЛЯХ

З 28-го липня по 8 серпня 2019 року два колективи Центру культури та мистецтв села Ходосівка уперше виступали у Болгарії на міжнародному мистецькому форумі. Діти брали участь одночасно у двох фестивалях: спортивно-хореографічна студія «Дивограція» – у фестивалі «Танцюй українське», а вокальна шоу-група «Синьйорина» – у фестивалі «Чайка». Серед наших нагород є 1-ше, 2-ге і 3-тє місця. Ми пишаємося нашими успіхами на цих фестивалях, адже наші виконавці дуже молоді – студії «Дивограція» 2 роки, а «Синьйоринам» іде лише 1-й рік. Крім того, ми були єдиним колективом, який приїхав із села. Ми здивували організаторів фестивалів і журі нашою молодшою групою. На обох фестивалях не було жодного колективу, який привіз із собою малечу 5-6 років та ще й так добре підготовлену ) Дітям, які з змагалися з нашими наймолодшими учасницями, було по 7 років, тож наші «Ціпоньки» заслужено зайняли почесне 2-ге місце у віковій категорії до 8 років і виступали від нашого колективу на гала-концерті. Старшим дівчатам було на багато складніше змагатися, адже в їх віковій категорії було багато сильних і досвідчених виконавців. Разом, з тим, участь у фестивалях такого рівня – це безцінний досвід, який дає натхнення і спонукає до нових досягнень.

ВИСТУП ДИТЯЧОЇ ВОКАЛЬНОЇ ШОУ-ГРУПИ «СИНЬЙОРИНА».

Вихованки ЦКМ Катя Клименко, Влада Войтюк та Іра Фещенко лише три місяці тому уперше, як вокалістки, виступали у Києві на фестивалі «Квітуча Україна» у складі наймолодшого колективу ЦКМ – вокальної шоу-групи «Синьйорина». Але маленькі синьйорини вирішили часу не гаяти та спробувати свої сили на наступному фестивалі… за кордоном )) Дівчата одночасно займаються вокалом та спортивною хореографією в студії «Дивограція», тож у Болгарії приймали участь одразу у двох фестивалях – міжнародному фестивалі творчих досягнень «Чайка» і фестивалі-конкурсі «Танцюй українське». Звичайно, така напружена програма була для дівчат дуже складною, тим більше, що обидва фестивалі проходили в один день, один за одним. Тому, ми пишаємося тим, як наші юні конкурсантки трималися, виконували свої композиції та отримали почесні 2-ге і 3-тє місця у різних номінаціях в досить серйозній конкуренції. Несподіваним для всіх учасників фестивалю «Чайка» виявився конкурс на кращу імпровізацію, який заздалегідь не був зазначений у програмі фестивалю. Ще більшою несподіванкою було те, шо виграла цей конкурс наша синьйорина Катя Клименко, отримавши диплом за 1-ше місце ))  Ми вітаємо дівчат з таким вдалим досвідом та бажаємо і надалі наполегливо працювати над вдосконаленням своєї майстерності, щоб здобувати нові нагороди!

ВИСТУП СПОРТИВНО-ХОРЕОГРАФІЧНОЇ СТУДІЇ «ДИВОГРАЦІЯ».

Спортивно-хореографічна студія «Дивограція» уперше за два роки свого існування брала участь у фестивалі за кордоном. З 28-го липня по 8-ме серпня 2019 року дівчата виступали у Болгарії на дуже серйозному фестивалі-конкурсі «Танцюй українське», організатором і головою журі якого був Олександр Лещенко – відомий український танцюрист, хореограф-постановник та художній керівник балету «Форсайт». Дехто з учасників фестивалю приїхав лише за для того, щоб побувати на його професійних майстер-класах, які три дні поспіль Олександр проводив на фестивалі. В різних номінаціях наші дівчата отримали нагороди за 2-ге і 3-тє місця, а молодша група також танцювала на заключному гала-концерті на найбільшій відкритій сцені курортного міста Приморско. Висловлюємо вдячність усім нашим юним граціям за сміливість і наполегливість та бажаємо подальших творчих успіхів!

СОНЦЕ, МОРЕ, ФЕСТИВАЛЬ!

Обидва фестивалі проходили на базі дитячого міжнародного табору «Вместе». Програма перебування у таборі була дуже насиченою і цікавою водночас. Уже на другий день після приїзду дівчата виступали на сцені з танцювальною візитівкою від нашого колективу та репетирували свої конкурсні композиції, щоб наступного дня о 9.00 бути готовими приймати участь в обох фестивалях. Через день після конкурсу усі учасники фестивалів виїхали до міста Приморско для участі у карнавальному параді, гала-концерті та церемонії нагородження. Але не тільки на фестивалях проходив час. Ми також встигли чудово відпочити і прийняти участь в різних розважальних заходах табору. Так, Валерія Терещенко брала участь у конкурсі «Міс табору» і отримала титул «Міс стильність», а дівчата шоу-групи «Синьйорина» Катя Клименко, Влада Войтюк та Іра Фещенко на святі «Нептуна» були морськими зірочками. Щодня діти мали змогу займатися у різних гуртках, «заробляти» місцеву табірну валюту «вместіки», допомагаючи у ресторані, на рисепшині та охороні, а увечорі весело проводити час разом з запальними аніматорами. Але найцікавішим, звичайно, був відпочинок на морі. Море у Кітені було чисте, тепле і веселе – з музикою, танцями та іграми )) Сподіваємося, що діти зарядилися гарним настроєм на новий навчальний і тренувальний рік.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2