ЯК МИ ЗУСТРІЛИ ЛІТО – 2019 ))

01 червня 2019 року біля Центру культури та мистецтв села Ходосівка, що на Київщині, громадською організацією «Юність планети» був проведений конкурс дитячих робіт з пластику та поліетилену «Разом фантазуємо – планету рятуємо». 1-го червня відзначається Міжнародний день захисту дітей і діти, які приймали участь у конкурсі, довели дорослим, що всі «дорослі» непорозуміння з рештою доводиться виправляти саме дітям. Ми передаємо у спадок наступному поколінню дуже серйозну екологічну проблему, яка пов’язана з утилізацією відходів, і яку створили ми з Вами – сучасні дорослі. Тож, давайте допомагати дітям «розгрібати» промахи сучасного дорослого покоління. Конкурс дійсно вразив творчим потенціалом дітей. Але, найголовніше – це щирість дитячих робіт. Були свинки та сонечки, паровоз, автомобіль, парусник і навіть меблевий гарнітур з чайним сервізом з використаних пластикових пляшок, були костюми з поліетиленових пакетів. Але, за спільним рішення членів журі гран прі завоювала поробка з веселою назвою «Фрося» –  щелепа з зубами та язиком для вивчення дітками ротової порожнини. Цю колективну роботу представили вихованці «Меланчиного садочка» (с. Підгірці) під керівництвом директора садочка Власенко Оксани Володимирівни. Спасибі всім діткам за чудові поробки! Дякуємо Галині Кинкер – директору ГО «Єдина мрія», Оксані Волошиній – голові ГО «Громадська рада Підгірців, Креничів, Романкова» та Ларисі Ільєнко – голові БО «Благодій фонд «Київська Русь» за підтримку у проведенні конкурсу! Окрема подяка діткам, які уперше на сцені Центру культури та мистецтв с. Ходосівка заспівали пісню про біль усіх сіл, що потерпають від Київського сміттєзвалища, Полігону ТПВ № 5. І, звичайно, наш респект автору пісні Оксані Волошиній. Це прекрасна ідея – вустами дітей достукатися до сердець дорослих ))

Упевнені, що лише спільна робота з дітками громадських об’єднань, освітніх закладів та закладів культури зможе виховати у підростаючого покоління активну громадянську позицію щодо відповідальності за стан довкілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2