ВДАЛИЙ ВИСТУП КОЛЕКТИВІВ ЦКМ НА ХХ МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КВІТУЧА УКРАЇНА»

19-го та 20-го квітня 2019 року Центр культури та мистецтв села Ходосівка приймав участь у ХХ  Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна». Наші вихованці брали участь у трьох номінаціях – «вокал», «хореографія», «декоративно-прикладне мистецтво» та завоювали звання лауреатів цього фестивалю. Прикладні колективи привезли з фестивалю нагороди 1-ї та 2-ї премій. А саме:

– студія хенд-мейду «Креативні ходосівці» (керівник Оксана Гулевіч):

Губенко Валерія, Скринник Андрiй, Кушнiр Нiкiта – лауреати першої премії;
Макiйчук Алiна, Огiрчук Полiна – лауреати другої премії;

– студія паперової пластики «Фантазія» (керівник Олександр Уколенко):

Сергейко Катерина – лауреат першої премії
Тишкова Іванна – лауреат другої премії;

– студія образотворчого мистецтва «Петриківка» (керівник Наталія Пономаренко)
Гулевiч Владислав – лауреат першої премії.

Спортивно-хореографічна студія «Дивограція» отримала нагороди лауреатів 2-ї та 3-ї премій (керівник – Анна Клименко). Вокальний ансамбль «Тріумф» у складі вокалісток Вероніки Бикової, Світлани Цюцяк, Ольги Федорової став володарем 1-ї премії (керівник Оксана Проценко). Вдало виступили з дебютом наші вокалістки дитячої вокальної шоу-групи «Синьйорина»: Влада Войтюк, Катерина Клименко та Ірина Фещенко, які також отримали звання лауреатів 1-ї премії.

Загалом у фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна» протягом 19-го і 20-го квітня приймали участь 6 колективів Центру культури та мистецтв села Ходосівка у складі 40 дітей. Бажаємо всім нашим вихованцям продовжувати натхненно покоряти різні фестивалі і конкурси!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2