КОНКУРС «КРАЩИЙ ВАРЕНИК-2019»

10-го березня 2019 року на святі Масляної у Ходосівці, уже втретє за традицією, проводився веселий і смачний конкурс вареників «Кращий вареник-2019». Оцінювалися вареники за такими критеріями: смак та оформлення. Крім того, кожній господині було надане слово для презентації свого блюда. Цього року планувалися дві номінації – «Приз глядацьких симпатій» та «Приз від сільського голови». Але, смакуючи вареники конкурсанток та підводячи підсумки члени журі прийняли рішення збільшити кількість номінацій і всі конкурсантки отримали приємні подарунки на згадку про Масляну у Ходосівці 2019-го року.

«Приз за оригінальну подачу страви» – отримала Ольга Чабанюк з села Лазірки, що на Полтавщині.

«Приз за оригінальну начинку» – отримала Ольга Нікітюк, яка готувала вареники за рецептом, що є традиційним у її рідних Чернівцях.

«Приз за сусідську солідарність» – отримала команда господинь, які спільно готували і представляли свою страву на конкурсі – Оксана Корнієнко, Анна Альонкіна і Надія Кур’янова. Треба відзначити, що призом у цій номінації була книга «Смачна країна», яку надав житловий комплекс «Нова Конча-Заспа». Вручав цей приз автор книги і голова нашого журі Костянтин Грубич, відомий телеведучий, який побував у всіх регіонах України, де готував і смакував страви, притаманні саме цій місцевості, ознайомлювався з культурою і традиціями міст, містечок та сіл. Тому кожна зі страв у цій книзі має свою історію, унікальну рецептуру та нагадує про добрих людей, які доклалися до її творення і поширення.

«Приз від сільського голови» – отримала Ольга Петровська, вареники якої відрізнялися не тільки начинкою, але і тістом, яке було різним за смаком і навіть за кольором.

І головний приз – «Приз глядацьких симпатій» ­– отримала Наталія Уколенко, місцева господиня, якій було віддано більшу кількість голосів гостей нашого свята.

Дуже сподіваємося, що всі конкурсантки і гості Ходосівки отримали приємні враження від нашого свята і зарядилися позитивним емоціями на весь рік! Запрошуємо всіх на наступне свято, яке Ходосівка буде святкувати 18-го травня – День села Ходосівка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2