ВИСТУП КОЛЕКТИВІВ ЦКМ НА ФЕСТИВАЛІ «ЧИСТІ ДЖЕРЕЛА»

Вітаємо колективи нашого ЦКМ, які 17-го березня брали участь у районному фестивалі «Чисті джерела»! 7 студій, 45 вихованців – прекрасна заявка від села Ходосівка

Це лише другий такий серйозний наш виступ на головній сцені району. У минулому році ми уперше брали участь у районному огляді досить великим складом учасників (27 дітей) – вихованки студії «Дивограція», які виступали у номінації «хореографія» і дівчата, які приймали участь у конкурсі з вокалу і конкурсі читців (Таїсія Мартинів, Вероніка Бикова і Влада Войтюк). У цьому році формат районного огляду-конкурсу був змінений на фестиваль і ЦКМ представляли вже 7 студій (45 вихованців)!

За умовами фестивалю кожен заклад мав представити художню 15-хвилинну композицію з номерами різних колективів на тему єдності. Також програмою фестивалю було передбачено виставки робіт студій образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Ми підготували оригінальну вокально-хореографічну композицію на тему «Мистецтво нас єднає», яку було розпочато авторським віршом, що анонсував назву композиції. Далі нон-стопом виконувалися номери  за участю вихованців спортивно-хореографічної студії «Дивограція», студії спортивного бального танцю «Старт», вокального ансамблю «Тріумф». Завершив наш виступ номер за участю всіх учасників під пісню Джамали «Smile», до якої спеціально був написаний текст українською мовою, що підкреслював тему нашого виступу. Цю пісню блискуче виконала наша вокалістка Таїсія Мартинів, дипломант і лауреат багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів, володарка гран при міжнародного конкурсу «Діти України» 2018 року. На фіналі нашої композиції всі діти, які приймали у ній участь, отримали кульки із смайликами і сцена, немов сонечками, засяяла від посмішок дітей і жовтих веселих кульок.

Також ЦКМ привіз на фестиваль дуже різнопланову виставку робіт наших прикладників – вихованців студії паперової пластики «Фантазія», студії хенд-мейду «Креативні ходосівці», студії кераміки та етнографії «Козацька фортеця» та студії петриківського розпису. Ми були здивовані, але наш ЦКМ єдиний підготував таку презентабельну виставку. На фестивалі було лише декілька закладів, які привезли невелику кількість робіт прикладного характеру, що демонструвалися зі сцени під час виступів, і нам приємно було спостерігати, з якою цікавістю інші учасники фестивалю розглядали роботи наших талановитих діток.

Дорогі батьки наших вихованців і керівники студій! Всі разом ми подарували кожній дитині, що брала участь у фестивалі, прекрасну нагоду – проявити свій талант, упевнитися у своїй особливості і важливості. І це – головна мета таких заходів. Адміністрація ЦКМ висловлює велику вдячність всім учасникам фестивалю «Чисті джерела» – нашим талановитим діткам, їх батькам і керівникам студій, які протягом останніх двох тижнів кожного дня допізна готували номери і виставки робіт: Оксані Проценко, Надії Телічук, Оксані Гулевіч, Олександру Уколенко, Сергію Регульському та Наталії Пономаренко. Також висловлюємо вдячність сільському голові Миколі Пянчуку за наданий транспорт і кульки-смайлики, які виявилися найприємнішим подарунком для наших юних артистів )) І, звичайно, спасибі організаторам фестивалю за те, що наші діти мали можливість безкоштовно прийняти участь у такому незвичайному заході.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2