ВЕСЕЛА ТА СМАЧНА МАСЛЯНА У ХОДОСІВЦІ

Швидко плине час… Тільки-но зиму проводжали, як уже близиться до завершення перший весняний місяць. Пропонуємо нагадати, як разом ми зустрічали весну, святкуючи веселу та смачну Масляну.

Яких тільки конкурсів та забав не було на нашому святі! Змагалися, хто більше зробить дірочок у млинцях, хто спритніший у бою з мішками, хто сильніший у перетягуванні канату, хто самий стрибучий, хто краще уміє плести коси, хто швидше спече млинця, хто дістане чоботи з масляничного стовпа. А ще співали, танцювали, водили хороводи, наряджали колодія, просили один у одного прощення і спалили опудало, що символізує стару зиму. Протягом свята працював ярмарок домашніх страв, на якому місцеві господині та кулінари з сусідніх сіл Підгірці і Лісники пропонували всім скоштувати свої кулінарні шедеври. Та, найбільш очікуваним був конкурс на кращий вареник, про який детальніше буде розказано в окремому репортажі. Зима цього дня намагалася нагадати про себе сильним вітром та холодним дощиком, але, не дивлячись на примхливу погоду, свято відбулося. Ми дуже вдячні нашим сусідам із села Лісники, народному аматорському хору «Лісова пісня» за чудовий виступ, який прикрасив Масляну у Ходосівці. Також висловлюємо вдячність за створення гарного настрою на нашому святі професійним ведучим з агенції «KingsParty». Велике спасибі всім, хто завітав до нас на Масляну. Бажаємо всім здоров’я, всіляких благ та життєвої наснаги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2