МИКОЛАЙ, МИКОЛАЙ, ТИ ДО НАС ЗАВІТАЙ!

19 грудня 2018 року до ЦКМ завітав справжній Миколай. Його радісно зустрічала малеча дитячого садочка та молодші школярі села Ходосівка. Всі діти з нетерпінням очікують цього дня, бо вірять, що добрий чарівник Миколай принесе їм солодкі подарунки. А ще у цей день трапляються різні дива. Так вийшло і на нашому святі. Разом з Миколаєм до нас на свято завітали інші казкові гості – Янгол та Нехочуха. Неочуха доводив, що бути «нехочухою» весело, але протягом свята він змінив свою думку і з усіма дітками співав та грав у ігри, які приготував Миколай.

Разом з казковими гостями на сцені двічі виступали вихованці студій ЦКМ. Перший виступ був для дітей дитячого садочка, другий – для школярів початкових класів. У концертній програмі брали участь хореографічні і вокальні студії, а також студія сценічної мови та акторської майстерності. Декорувати сцену разом з керівниками допомагали вихованці студій прикладних мистецтв.

Ми щиро вдячні всім, хто приймав участь у підготовці та проведенні свята. Таке щастя – бачити щирі радісні оченята дітей, які вірять у добро. Дай Боже цим дітлахам бачити добро якомога частіше. Дай Боже усім нам натхнення і здоров’я для того, щоб робити добро один одному якомога частіше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2