ВИХОВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ – ОДНЕ З ПРІОРИТЕТНИХ ЗАВДАНЬ СУСПІЛЬСТВА В УМОВАХ СУЧАСНИХ ДЕРЖАВОТВОРЧИХ ПРОЦЕСІВ.

28-го вересня 2018 року в ЦКМ проводився відео-лекторій для школярів, присвячений 152-й річниці дня народження Михайла Сергійовича Грушевського. Кожний народ має своїх національних героїв, які у складні історичні моменти піднімають на боротьбу інших і беруть на себе відповідальність за майбутнє нації. Однією з таких особистостей і був Михайло Сергійович Грушевський. Тому ми вирішили запропонувати школярам середніх і старших класів, які завітали до ЦКМ, переглянути декілька відеофільмів про цю видатну людину, що після себе залишила великий слід в нашій історії. Після перегляду поспілкувалися з дітьми про  історичні події, які були відображені у відео фільмах. Говорили про Михайла Грушевського, як історика і політика, про його роль у процесі державотворення України. Згадали про досягнення Української Центральної Ради, яку очолював М. Грушевський протягом 1917-1918 років. Також пригадали події 1990-го та 1991-го років, коли були прийняті і підписані два найважливіших документи для нашої країни, а саме – Декларація про держаний суверенітет України та Акт проголошення незалежності України.

Сподіваємось, що нове покоління українців буде шанувати історію своєї Батьківщини, цікавитись подіями, які привели нас до сьогодення, пишатись співвітчизниками, які присвятили своє життя створенню вільної і незалежної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2