У КЛУБІ «ЮНІСТЬ ПЛАНЕТИ» ВІДБУЛАСЬ ПЕРША ЗУСТРІЧ. ПОПЕРЕДУ БУДЕ ЦІКАВІШЕ

22-го вересня 2018 року розпочав свою роботу пізнавальний клуб для дітей і юнацтва «Юність планети». Цей клуб створено для допитливих і невгамовних юних шукачів цікавого, нового, неймовірного. Цього разу ми з’ясовували, чому, коли у Києві діти збираються до школи –  у школах Нью-Йорку уроки вже закінчуються, і чому, коли в Україні жовтіє листя – в Австралії листя тільки розпускається. А ще дізнавалися про те, які планети у всесвіті є найближчими сусідами для Землі.

Разом з дітьми на ялинкову прикрасу, що уособлювала Землю, ми наклеїли екватор та зображення України. Діти весело по черзі грали роль Землі, рухаючись навколо сонця-світильника, та розказували про пори року, які припадають на ту чи іншу півкулю. Потім разом дивилися відео про Землю у Всесвіті.

Начеб-то нічого нового ми не розповіли, але з’ясувалось, що діти плутають фізику двох явищ – зміну дня і ночі та зміну пор року на нашій планеті. Та, навіть, і не кожен дорослий може зрозуміло пояснити, що на справді впливає на прихід нової пори року.

Але на цьому наша зустріч не закінчилась. Якось непомітно за ініціативою дітей (що нас дуже вразило) розмова перейшла у обговорення таких глобальних проблем людства, як сміття та війни. Виріши разом з дітьми, що до цих тем ми обов’язково повернемось на наступних зустрічах.

Висновок: дітей цікавить усе – не лише комп’ютерні ігри. Їх хвилюють далеко не дитячі проблеми. З дітьми треба частіше спілкуватися про ці речі, мотивувати їх цікавитись оточуючим світом і замислюватися про своє майбутнє, тоді у майбутнього з’явиться шанс бути прекрасним.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2