НІКОЛИ ЗНОВУ!

9 травня 2018 року біля сільської ради зібралась ходосівська громада, щоб вшанувати пам’ять своїх односельців, які загинули у роки Другої світової війни, та відзначити 73 річницю перемоги над нацизмом. Багато слів було сказано дорослими та дітьми про минулі лихоліття. Звучали вірші та пісні сумні та переможні. З глибокою скорботою були озвучені списки загиблих односельців, які загинули захищаючи рідне село та Україну, після чого всі присутні поклали квіти до пам’ятника загиблим солдатам. Не має більшого горя, як війна, що забирає життя не сотень і тисяч, а навіть мільйонів людей – дітей та батьків, чоловіків та жінок. Наша країна мала такий страшний досвід і ніщо не зможе стерти його з людської пам’яті. «Ніколи знову!» – закликають українці. Саме тому сьогодні наші військові ціною власного життя стримують агресора на сході України, щоб не повторилось жахіття Другої світової війни, яке болючим шрамом і досі відгукується у серці кожного українця.

Ми щиро дякуємо всім, хто прийняв участь в організації заходу, присвяченому Дню пам’яті та примирення, а також 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Бажаємо всім здоров’я, щастя та мирного неба над головою!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2