ВІТАЄМО КОЛЕКТИВИ ЦКМ !

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВИ ЦКМ З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ НА РАЙОННОМУ КОНКУРСІ.

17 березня 2018 року в Києво-Святошинському районі, де функціонує 33 клубних заклади культури, таких як наш ЦКМ, проводився огляд-конкурс хореографічних колективів, виконавців сучасної пісні та читців.

Центр культури та мистецтв с. Ходосівка приймав участь у районному конкурсі великою творчою родиною. Спортивно-хореографічна студія «Дивограція», студія сучасної та народної пісні «Тріумф» та студія сценічної мови та акторської майстерності «Веселка» представили на конкурс своїх виконавців. Загалом на сцені районного будинку культури в с. Новосілки 17 березня виступало 29 вихованок нашого ЦКМ.

Колективи ЦКМ уперше виїжджали на конкурс таким чисельним складом. Я висловлюю велику вдячність батькам, які дуже організовано привезли дітей на виступ, не дивлячись на складні погодні умови у вигляді хуртовини та глибокого снігу. Але такі фізичні затрати та витрати часу були компенсовані результатами наших виступів та радісними обличчями дітей.

В конкурсі читців Влада Войтюк, Таїсія Мартинів і Вероніка Бикова посіли ІІІ місце відповідно до своїх вікових категорій.

У вокальному конкурсі Таїсія Мартинів зайняла ІІ місце, Вероніка Бикова – ІІІ місце.

В конкурсі хореографічних колективів всі групи студії «Дивограція» отримали призові місця: молодша група посіла ІІ місце, середня та старша групи – ІІІ місце.

Це дуже непогані результати, враховуючи, що дівчата студії «Дивограція» з молодшої та старшої груп лише перший рік займаються спортивною хореографією і уперше були на великій сцені. Середня група у лютому цього року вже встигла спробувати свої сили на міжнародному фестивалі «Покори сцену», де завоювала звання лауреата ІІ премії.

Також уперше покоряла велику сцену в жанрі художнього слова Влада Войтюк, якій лише 7 років.

Ми пишаємось нашими старшими вихованками Таїсією Мартинів та Веронікою Биковою, які уже мають певний досвід виступів на фестивалях та конкурсах і представляли в Новосілках наш ЦКМ у конкурсах читців та вокалістів. Так, Тая Мартинів в минулому році стала переможницею конкурсу вокального мистецтва «Осіння пісня-2017 Молодіжного мистецького фестивалю ім. І. Коваленка».

Висловлюю велику вдячність всім працівникам ЦКМ, які допомагали готувати наших зірочок до конкурсу: Оксані Проценко, керівнику одразу двох студій ЦКМ «Тріумф» та «Веселка», яка готувала дівчат до конкурсу читців та виконавців сучасної пісні; Георгію Клименко, нашому звукорежисеру та відео- і фотооператору в одній особі; Валерію Порядочному, звукорежисеру ЦКМ; Олександру Уколенко, керівнику молодіжного самодіяльного об’єднання; нашій чарівній прибиральниці Ірині Тишковій.

Спасибі сільському голові Миколі Леонідовичу Пянчуку, який в черговий раз надав автомобіль для перевезення вихованців ЦКМ.

Але, найбільша вдячність батькам дітей за підтримку діяльності наших студій, за чудові костюми, в яких діти представляли Центр культури та мистецтв села Ходосівка, за бажання долучати дітей до таких прекрасних мистецьких заходів.

Бажаю нашим, без сумніву, талановитим дітям іще неодноразово покоряти сцени на різних фестивалях і конкурсах для реалізації свого творчого потенціалу!

Готуємось до виступу

Виступаємо. Хореографія

Виступаємо. Читці та вокал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2