БЕРЕЖЕМ ТРАДИЦІЇ РІДНОГО КРАЮ

В ЦКМ розпочався період зимових свят. 13-го грудня ми провели надзвичайно колоритний фольклорно-розважальний захід, присвячений святкуванню Дня святого Андрія. «Андріївські вечорниці» – це веселе дійство, жарти і сміх, який охоплює не тільки молодь, а і старше покоління.

Організатором «вечорниць» була Олена Космина, керівник вокального ансамблю «Передзвін», яка розпочала захід з невеликої розповіді про ритуали святкування зимових свят, що традиційно святкують в Україні з 7-го грудня по 19-те січня. Далі ми запропонували гостям свята переглянути відеоролик про те, як проводились «Андріївські вечорниці» в ЦКМ у минулому році, після чого дівчата розпочали ворожіння, а хлопці пішли готуватись до основного дійства – кусання калити. Для того, щоб скоштувати смачну калиту хлопці повинні виконати ряд завдань від дівчат. Такі завдання веселі, але не завжди легко виконуються, тому хлопці повинні бути готові, що за невиконання завдання їх можуть вимазати сажею. Але не тільки хлопці можуть приймати участь у цих розвагах. Заради жарту і дівчата долучаються до кусання калити. Однією з основних традицій цього свята є також святкова вечеря, на яку дівчата повинні були принести свої страви. Ми допомогли дітям організувати святковий стіл з різними пісними стравами – варениками, млинцями, салатами, печеною картоплею, маринадами, солодощами, узваром. Тож після активних розваг з калитою діти із задоволенням ділились своїми враженнями під час смачної святкової вечері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2