СУЧАСНІСТЬ ВИМАГАЄ СУЧАСНИХ РІШЕНЬ ПРОБЛЕМ ДІТЕЙ

17-го листопада 2017 року в ЦКМ с. Ходосівка проводився правовий інтерактивний лекторій «Протидія булінгу» для школярів середніх та старших класів Ходосівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Лекторій проводила юристка Громадської організації «Ла-Страда-Україна» Анна Саєнко.

Булінг – достатньо нове поняття в нашому житті, але явище, яке воно визначає, на жаль, у нас добре і давно відоме, коли дитина стає «білою вороною» та «цапом-відбувайлом», тобто жертвою булінгу.

Булінг (від англ. Bully – хуліган, задирака, насильник) визначається як утиск, дискримінація, цькування. Вчені визначають булінг як тривалий процес свідомо жорстокого ставлення з боку однієї дитини або групи дітей до іншої дитини або групи дітей.

Булінг – явище більш характерне для загальноосвітніх шкіл, де учні об’єднані формально (за віковим принципом). Тому, на лекторій були запрошені учні та педагоги Ходосівської ЗОШ. Лектор в ігровій формі спілкувалась з дітьми, задавала питання аудиторії та відповідала на питання дітей, демонструвала слайди та відео, давала поради педагогам. Дуже важливою була інформація про Національну дитячу «гарячу» лінію, де кожна дитина може отримати консультацію, звернувшись до спеціалістів за безкоштовними номерами телефонів. Прямо на зустрічі Анна зателефонувала за одним із вказаних номерів і діти змогли в онлайн режимі почути відповіді консультанта.  По завершенню лекторію всім дітям і педагогам були роздані брошури з рекомендаціями, як протидіяти булінгу, а також стікери з безкоштовними номерами телефонів Національної дитячої «гарячої» лінії.

Дуже сподіваємось, що інформація, яку діти отримали на лекторії, допоможе їм у скрутних обставинах, якщо такі обставини будуть мати місце у їхньому житті.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2