ДИВОГРАЦІЯ

Спортивно-хореографічну студію «Дивограція» було створено наприкінці 2015 року.

Спортивна хореографія – це система занять, в основу яких покладено елементи художньої гімнастики, акробатики, стретчингу та базові рухи класичної хореографії. Головною умовою наших занять є обов’яковий музичний супровід всіх вправ. Музика, яка застосовується на заняттях, різноманітна за темпом та жанрами. Це сприяє формуванню музичних уявлень дітей, розвиває музичний слух, почуття ритму, прискорює процес оволодіння технікою рухів.

Таким чином, предметом вивчення в спортивній хореографії є мистецтво виразного руху.

Метою програми наших занять є сприяння формуванню граціозності, витонченості, вихованню хороших манер поведінки, розвиток пластики рухів, усебічному вдосконаленню рухових здібностей та зміцненню здоров’я дітей.

Вже з перших занять поряд з вивченням хореографічних рухів, ознайомленням з технікою вправ з предметами, розтяжкою на шпагат та виконанням інших акробатичних елементів дівчатка розучують хореографічні постановки, які успішно демонструють на всіх святкових заходах ЦКМ.

Бажаємо успіхів маленьким граціям

Центру культури та мистецтв с. Ходосівка!

 Розклад занять:

 Старша група (8-10 років)

понеділок, четвер 15.30-17.00

 Молодша група (4-5 років)

вівторок, п’ятниця 17.00-18.00

 Середня група (6-7 років)

вівторок, п’ятниця 18.00-19.00

 

Тренер – Клименко Анна Анатоліївна, майстер спорту з художньої гімнастики.

Тел. (050) 514-17-51

(063) 527-69-34

(068) 707-24-64

 

 

 

 

 

 


Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/ckmhodos/ckmhodosivka.com.ua/www/wp-content/themes/colormag/footer.php on line 2